DEN ZDRAVÍ PRO ŽENY

Klaudiánova nemocnice pořádá společně se Škoda Auto a Zaměstnaneckou pojišťovnou Škoda v neděli 8. března 2020 další ročník Dne zdraví pro ženy.  Akce se uskuteční od 10:00 do 17:00 hodin v Leteckém muzeu Mětoděje Vlacha v Mladé Boleslavi. Patronkou akce je oblíbená herečka a moderátorka Dana Morávková. Vstup na všechny přednášky a do leteckého muzea je zdarma.

Den plný zajímavých přednášek s tématy pro ženy odstartuje beseda s patronkou akce. Následovat bude od 11 hodin přednáška o inkontinenci z pohledu gynekoložky (prevence, léčba a operace). V 11:45 se mohou ženy těšit na módní přehlídku mladoboleslavského návrháře Martina Burgera. Ve 12:15 začne přednáška o úrazech a první pomoci pro děti a dospělé (ukázky budou prováděny na reálných maskováních zranění v podání Českého červeného kříže).

Ve 13 hodin bude muzeum vonět dobrotami z celého světa. Tým odbornic na vaření Pulpamen vezme návštěvnice na Cestu kolem světa se zdravým vařením. Ve 14 hodin se koná přednáška o kardiovaskulárních onemocnění a osteoporóze u žen, v 15 hodin následuje péče o kůži a prevence melanomu (od 12 do 15 a od 16 do 17 si mohou návštěvnice nechat zdarma vyšetřit svá znaménka). Poslední přednáška psycholožky nemocnice Martiny Jurčové na téma Jak vychovat spokojené a nezlomné dítě ukončí program dne. Všechny odborné přednášky jsou v režii lékařů Klaudiánovy nemocnice.
Akce bude zpestřena doprovodným programem. Můžete si nechat změřit krevní tlak a cukr v krvi, dozvíte se jak a kde darovat krev, plazmu a kostní dřeň. Naučíte se správně mýt ruce nebo můžete nechat zvážit své děti na speciální váze pro děti.

Třešničkou na dortu jsou pak hlavně pro tatínky a děti letecké ukázky historických letadel. Díky Zaměstnanecké pojišťovně Škoda se Dne zdraví pro ženy opět zúčastní sdružení LOONO. Tentokrát s novým projektem „Dole dobrý - jak předcházet a včas rozpoznat sexuálně přenosná onemocnění, léčba neplodnosti, únik moči a poruchy erekce“.

Budeme se těšit na Vaši návštěvu