Jaro na křídlech JAZZU: Chuck Wansley´s Quartet

Zpěvák, bubeník a tanečník Chuck Wansley prozářil svým projevem a muzikálností v pondělí 9. března v leteckém muzeu srdce milovníků jazzu a R'n'B.

Velká hala expozice leteckého muzea, která byla pro tento významný koncert připravena pro 240 návštěvníků, byla vyprodaná do posledního místečka. Jako by si všichni uvědomili, že je to možná na dlouhou dobu poslední setkání většího počtu lidí s ohledem na blížící se epidemii.

Chuck, rodák z Queensu v New york City, pochází z muzikantské rodiny, a své vášni pro hudbu se začal profesionálně věnovat velmi záhy. Jako muzikant zcestoval celý svět a hrál a zpíval s mnoha světovými kapelami včetně předskakování takovým legendám jako Earth, Wind & Fire.

Po více jak 20-ti leté kariéře v L.A. se přesunul do Prahy, kterou si spolu se zdejší jazzovou scénou s jeho manželkou zamilovali. Chuck vystupuje po Evropě pravidelně se svým jazz kvartetem v čele s Ottou Hejnicem a bratry Fečovými, jako lead singer zpívá se symfonickými orchestry a evropskými a americkými bigbandy a vede svou R&B kapelu stejně lehce, jako předvádí číslo a la legendární Cab Calloway nebo Justin Timberlake s Original Vintage Orchestra.

Děkujeme za přízeň a informujeme, že vyprodaný koncert kapely J.J. Jazzmen spolu s Barborou Vágnerovou není zrušen, ale pouze posunut. O datu koncertu budeme publikum neprodleně informovat, jakmile se situace uklidní.

Buďte zdrávi a pro duševní pohodu laďte jazz, swing a blues, tak ordinuje tým Jara na křídlech jazzu.

Bára Vágnerová a Vladimír Handlík

Foto: František Staněk