Jokerś Band v leteckém muzeu Metoděje Vlacha

Jokerś Band v leteckém muzeu

 

Pondělní večer 18.října patřil v leteckém muzeum opět jazzu. Vynikající jazzová skupina Jokerś Band , která vystoupila v rámci abonentních večerů „ Podzim na křídlech jazzu“ zaplnila leteckou kantýnu doslova do posledního místečka.

Ryze pánský Jokerś Band tvoří zpěvák, hráč na saxofon a klarinet Ruda Musil, zpívající trumpetista Ladislav Koucký a držitel světového rekordu v počtu skladeb hraných z paměti, pianista Radim Linhart, který je boleslavskému publiku známý z koncertů Na křídlech jazzu.

Při poslechu skladeb v jejich energickém podání pocítili věrní diváci euforii z krásně podaných českých textů a světoznámých melodií.

Jak v úvodu řekla Bára Vágnerová, která jazzové koncerty pro letecké muzeum připravuje: „ Podzim na křídlech jazzu je ve své polovině a my se již 8. listopadu můžeme těšit na Tmavomodrý svět s Jakubem Machulou“.

Kapela vytvořila svým vystoupením nádhernou atmosféru, která ovlivnila nejen diváky, kteří jí odměňovali bouřlivým potleskem, ale i jazzmany, kteří si rádi prohlédli expozici leteckého muzea a zapózovali pro fotografie u historických letadel.

Vladimír Handlík