LÉTÁME PRO VÁS – V PÁTEK 8. ZÁŘÍ 2017

Letecké muzeum Metoděje Vlacha připravuje pro své návštěvníky opět páteční letecké odpoledne.

Od 16.30 hod do 18.00 hod uvidí návštěvníci funkční letadla, originály i repliky od vyjíždění z muzea, přes přípravu k letu až po letecké ukázky. V pestrém letovém programu se představí letadla od počátků letectví až po současnost. Chybět nebudou ani letadla mladoboleslavského aeroklubu, který je partnerem akce.

K nejzajímavějším letounům budou patřit legendární Beta Minor, letadlo Metoděje Vlacha, dvouplošníky z první světové války i meziválečné typy Racek PB6, Klemm L25 a Bestiola. Z období druhé světové války to budou Fieseler Storch a Piper L-4. Nebude chybět ani novinka mezi letouny nadace - Morane Saulnier BB.

Hvězdou na mladoboleslavském, nebi bude opět legendární Polikarpov Po-2. Aeroklub předvede akrobatického větroně a seskoky parašutistů včetně tandemových.

Letecká kantýna zajistí občerstvení uvnitř i venku po celou dobu akce.

Přijďte se pobavit! Vstup je zdarma!

Vedení leteckého muzea