PODZIM NA KŘÍDLECH JAZZU V LETECKÉM MUZEU ZA DVEŘMI

Pondělní večer 30. 8. patřil v leteckém muzeum opět jazzu. Vynikají jazzová kapela Shade Yadda se zpěvačkou Dájou Šimíčkovou navodila hned na začátku vynikající atmosféru. Převážně známé melodie ve swingovém nebo jazzovém rytmu potěšily téměř stovku posluchačů.

Dája a Shade Yadda je  swingová formace tvořená špičkovými hudebníky, kteří se celoživotně věnují interpretaci jazzu a swingu v čele se zpěvačkou Dájou Šimíčkovou, kterou s raně swingovým žánrem pojí i někdejší mnohaleté působení po boku O. Havelky v jeho orchestru Melody Makers anebo ještě dříve v OPSO.

Na letní koncerty navazuje abonentní cyklus Podzim Na křídlech jazzu, který vás povznese do nevídaných hudebních výšin v Leteckém muzeu Metoděje Vlacha. Do Mladé Boleslavi zavítají kapely, které přinesou čerstvou krev či ryze pánskou sestavu, také ty, které nezapomínají na krásné české texty a které bude především pokaždé radost poslouchat.

Zakoupené abonmá Na křídlech jazzu platí! Abonentky v ceně 700,- Kč a stejně tak jednotlivé lístky na koncerty v ceně 150,- Kč  máme ještě k dispozici. Zavolejte nebo se stavte přímo na recepci LMMV každý den od 9 do 17 hod na tel. 326 211 080.

Na koho se vždy v pondělky od 19.30 hod můžete v mladoboleslavské letecké kantýně těšit? Podívejte se na web http://www.letecke-muzeum-metodeje-vlacha.cz/