V PÁTEK 23.6. LÉTÁME PRO VÁS – PŘIJĎTE!

Létáme pro vás - leteckém muzeu Metoděje Vlacha pátek 23. 6. 2017
Letecké muzeum Metoděje Vlacha připravuje pro své návštěvníky páteční letecké odpoledne. Od 16.30 hod do 18.00 hod uvidí návštěvníci funkční letadla, originály i repliky od vyjíždění z muzea, přes přípravu k letu až po letecké ukázky. V pestrém letovém programu se představí letadla od počátků letectví až po současnost. Chybět nebudou ani letadla mladoboleslavského aeroklubu, který je partnerem akce.
K nejzajímavějším letounům budou patřit legendární Trenér Z-126, Beta Minor, letadlo Metoděje Vlacha, dvouplošníky z první světové války i meziválečné typy Racek PB6, Klemm L25 a Bestiola. Z období druhé světové války to budou Fieseler Storch a Piper L4. Nebude chybět ani novinka mezi letouny nadace Morane Saulnier BB.
Hvězdou na mladoboleslavském, nebi bude opět legendární Polikarpov Po-2. Aeroklub předvede akrobatického větroně a seskoky parašutistů včetně tandemových.
Letecká kantýna zajistí občerstvení po celou dobu akce.

Přijďte se pobavit!
Vedení leteckého muzea