AKCE SE ZPŠ V OBLACÍCH

Akce Se ZPŠ v oblacích se opět vydařila

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda společně s naší nemocnicí pořádá dnes již tradiční akci pro celou rodinu s názvem Se ZPŠ v oblacích. Ta se stala již neodmyslitelnou součástí konce letních prázdnin v Mladé Boleslavi. Akce se konala za velmi příjemného počasí v neděli 3. září v areálu Leteckého muzea Metoděje Vlacha a měla podtitul „Pirátský den“.

 

Kromě možnosti užít si pirátské nafukovací skákací lodi a navazujících aktivit čekala na děti, které splnily všechny předepsané úkoly, možnost vybrat si pěkný dárek od ZPŠ přímo z pirátské truhly. Samozřejmě nemohla chybět stanoviště zacílená na zdraví: přes 2 500 návštěvníků, si mohlo např. nechat vyšetřit zrak, změřit BMI, tlak či hladinu cukru v krvi nebo se poučit, jak správně pečovat o zuby. K dispozici byla i plně vybavená sanitka s personálem a stánek Dobrovolnického centra nemocnice.

Stejně jako na dalších akcích, které ZPŠ pořádá pro rodiny s dětmi, proběhla i zde show bublináře, „Klauna Bublína“. Pojištěnci ZPŠ měli také zdarma k dispozici vstup do leteckého muzea. Všechna stanoviště, včetně malování na obličej a dvou novinek, fotokoutku a stánku Vitalitas pojišťovny, byla prakticky nepřetržitě vytížena velkým množstvím příchozích.

Akce se zúčastnili i předseda dozorčí rady ZPŠ a předseda odborové Rady předsedů a Podnikové rady pan Jaroslav Povšík, předseda Správní rady ZPŠ pan Peter Podprocký, MSc., a také zástupci města Mladá Boleslav - náměstkyně primátora Miroslava Kašpárková a radní Robin Povšík.

Zaměstnanci ZPŠ celý den průběžně informovali o nabídce ZPŠ, tj. hlavně o zajištění kvalitní zdravotní péče, velmi široké nabídce zdravotních programů nebo elektronické aplikaci Karta mého srdce. Jistě tedy není náhodou, že k mnoha novým pojištěncům, kteří se již v nynějším přestupním období rozhodli pro naši pojišťovnu, přibyli další, kteří přeregistraci provedli přímo na nedělní akci.

Závěrečná část programu obnášela leteckou přehlídku exponátů leteckého muzea, komentovanou přímo vedoucím muzea Vladimírem Handlíkem v jeho parádní kapitánské uniformě, a poté losování o vyhlídkový let, uskutečněný ještě v rámci akce.

„Ráda bych poděkovala všem našim pojištěncům, kteří se rozhodli strávit závěr prázdnin se ZPŠ, a věřím, že účastníci, kteří našimi pojištěnci nejsou, se zde dozvěděli, že stojí za to, zauvažovat nad změnou pojišťovny právě ve prospěch ZPŠ,“ okomentovala vydařenou akci ředitelka ZPŠ Darina Ulmanová.

 

Hana Kopalová